فابریک 24 یک فروشگاه اینترنتی محصولات پارچه ای مبلمان می باشد که تمامی محصولات آن عرضه مستقیم می باشد. این وب سایت برای ارائه مستقیم و فروش آنللاین پارچه مبلی به مصرف کنندگان عزیز و همچنین جهت تامین مواد اولیه صنعت مبلمان کشور ساخته شده است.

برای خرید آنلاین شما می توانید هر کد پارچه را به مقدار مشخص به صورت رند یا اعشار خریداری نمایید . گام خرید برای هر پارچه 0.1 می باشد یعنی شما می توانید 1.5 یا 1.6 و … سفارش دهید.

بله. این ساید دارای نماد اعتبار از سایت اینماد و همچنین اعتبار از سایت ساماندهی می باشد. همچنین این سایت دارای فروشگاه آفلاین جهت خریداران حضوری نیز می باشد. همچنین مدیران این سایت از تامین کتتدگان عمده پارچه کشور می باشند.

کیفیت پارچه ها بستگی به نوع و قیمت آنها متفاوت می باشد. عموم محصولات ارائه شده از بهترین تولید کنندگان و واردکنندگان معتبر تهیه شده است.

ارسال های تهران ظرف 12 تا 48 ساعت  کرج ظرف 6 تا 24 ساعت تحویل داده خواهد شد. شهرستان ها نیز ظرف 24 ساعت تحویل باربری خواهد شد.

مشتریان گرامی

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما

    ‫5/5 (1 امتیاز )